Setkání důchodců a oslava Dne matek 2019

Obec Hradiště uspořádala v sobotu 18. 5. 2019 setkání důchodců a oslavu Dne matek. Setkání se konalo v Bezděkově, v budově bývalé školy.

Ta prošla v uplynulých několika letech rekonstrukcí, takže je dnes důstojným místem pro konání všech akcí podobného druhu.
Program setkání zahájilo vystoupení hudebního souboru Pšeničky žáků ZUŠ Nepomuk, pobočka Kasejovice, pod vedením pana Oldy Ondruška. Pásmo lidových písniček doprovázených i veselým dramatickým vystoupením žáků bylo přijato s velkým nadšením a oceněno bouřlivým potleskem.
Dále jsme mohli sledovat taneční kreace flamencového souboru, který program obohatil exotikou a španělským temperamentem. Poté následovala volná zábava s hudebním doprovodem manželů Ondruškových.
A protože nejen hudbou živ je člověk, k dobré náladě přispělo i bohaté občerstvení – lahodné zákusky, vynikající guláš a nápoje všeho druhu.
Na závěr lze říct jen tolik, že se akce velmi vydařila a její účastníci odcházeli spokojení – ba i počasí nám přálo. Dík za vydařenou akci však patří zejména pořadatelům v čele s paní starostkou, kteří udělali vše pro dobrou náladu občanů a příjemné strávené odpoledne.

Daniela Benešová