Předvánoční setkání důchodců v Kasejovicích

Již po šestnácté se sešli důchodci na tradičním předvánočním setkání v Kasejovicích.

Oblíbenou akci, kterou každoročně navštěvuje kolem tří set seniorů, uspořádal ve společenském sále akciové společnosti Agrochov Kasejovice-Smolivec pro své občany Městský úřad Kasejovice ve spolupráci s Obecními úřady Hradiště, Mladý Smolivec, Nezdřev, Oselce a Životice. "Už si ani konec roku bez tohoto setkání v Kasejovicích neumíme představit", říká starostka Kasejovic Marie Čápová. Na setkání vystoupily děti z Mateřské a Základní školy Kasejovice, Mateřské školy Starý Smolivec a soubor Notička při Základní umělecké škole Kasejovice pod vedením Oldřicha Ondrušky. Polku, valčík a latinskoamerické tance předvedl taneční klub z Blatné pod vedením Dany Strnadové. K tanci a poslechu zahrál Dechový orchestr Základní umělecké školy Nepomuk. "Jsme velmi rádi, že i letos si na příjemné posezení a setkání udělalo čas tolik seniorů. Určitě budeme v pořádání této akce v příštích letech pokračovat." dodává Čápová.