Nohejbalový turnaj v Hradišti 2014

Je tomu již pár let nazpět, kdy Hradišťští nadšenci uspořádali první nohejbalový turnaj na tehdy zcela nově zrenovovaném hřišti.

 Bezesporu tento krok byl impulzem, pro dnes již tradiční nohejbalový turnaj. Letošní rok, dvanáctého července tomu bylo poprvé, kdy organizaci nohejbalového turnaje převzali členové SDH Hradiště a jejich spřízněnci.
Celkem se registrovalo 8 týmů. Pro slabší účast se hrálo “každý s každým“, na dva sety do deseti. Po sečtení bodů se nejlepší týmy utkaly o přední čtyři místa, ta byla oceněna věcnými dary a prvnímu ze zúčastněných se rok od roku předává putovní pohár. Jednou z účastnických cen pro všechny hráče bez rozdílu věku byla vychlazená plechovka piva.
            O večerní zábavu se postarala populární revivalová skupina Víla Análka. Tato kapela, jak bylo vidět, nebyla mezi přítomnými žádným nováčkem, jelikož s prvním zahraným tónem byl taneční parket zaplněn. Libé tóny hudebních instrumentů energicky nabitých kapelníků a hlasy rozjařených občanů se nesly vesnicí až do brzkých ranních hodin.
Poslední větou bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravných pracích, organizaci a také sponzorům, za hodnotné sponzorské dary. Věříme, že všichni zúčastněni si odnesli příjemné vzpomínky a budeme se těšit na viděnou.

Členové SDH Hradišti