Maškarní bál v Bezděkově 2016

V sobotu 16. ledna po obědě byla bezděkovská škola příjemně vyhřátá, čistě uklizená, vyzdobená a čekala už jen na děti a jejich rodiče a prarodiče.

 Okolo druhé hodiny se začaly trousit děti v nejrůznějších převlecích a zahanbit se nedali ani někteří z řad dospěláků, kteří rovněž dorazili v maskách. Dětí se sešlo přes dvacet, takže za chvíli byl parket plný. Do tance jim celé odpoledne vyhrávala kapela Z VRŠKU, kterou sponzorovala firma MI-PAL – p. Milan Palečko z Nezdřeva a člen kapely p. Herbert Zelenka - Kavárna u Johanky. Velice si vážíme podpory a děkujeme všem členům kapely i sponzorům. Věřím, že si odpoledne užili i dospělí. Kromě dětí si totiž do mikrofonu mohli v rámci pěvecké soutěže zazpívat i někteří z nich. Na děti čekalo spoustu odměn za různé soutěže a samozřejmě nechyběla ani bohatá tombola.
Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kteří jakkoli přispěli na tuto vydařenou akci a pomohli vykouzlit na dětských tvářích úsměvy. Místním hasičům děkuji za pomoc při přípravách a zajištění občerstvení, maminkám a babičkám za napečené sladkosti a všem ostatním pomocníkům při úklidu, výzdobě a zajištění průběhu celého maškarního bálu. Děkuji sponzorům tomboly: Mikuláš, Anděl a čerti z Bezděkova, Truhlářství Karel Čada Bezděkov, Truhlářství Josef Suda Bezděkov, COOP Kasejovice – Anna Krátká, Drogerie Kasejovice – Dana Jakubčíková, Vinařství Lahofer a.s. Znojmo – Václav Šulc Bezděkov, Bohemia Sport Lion s.r.o. Horažďovice, Lenka Kunešová Řesanice, Šulcovi, Ladmanovi a Rolníkovi z Bezděkova, Machovi ze Závišína.
Kapela dohrála, ceny byly rozdány, tombola našla své malé i větší majitele. Tak zase za rok nashledanou na bezděkovském bále.
Šulcová Olga