Bezděkovský maškarní bál 2019

V sobotu 16. února odpoledne byla bezděkovská škole příjemně vytopená, vyzdobená barevnými balónky a obrázky, tombola srovnaná a očíslovaná, sladké dobroty napečené...

 Vše bylo připraveno na tradiční dětský maškarní bál. Okolo druhé hodiny odpoledne se začala třída postupně naplňovat malými i velkými návštěvníky. Přicházeli princezničky, nejrůznější zvířátka a silní bojovníci. Vodníků, kočiček a kostlivců byla na letošním bále přesila. Během hodiny bylo plno. U vstupu přivítali malým dárečkem 42 masek. Tanec a všechny připravené soutěže si děti naplno užívaly, na každého vždy čekala drobná odměna. Zdravotnický dozor byl tentokrát zajištěn na 100%. Hemžilo se to tu doktory, kterým výborně asistoval tým zdravotních sestřiček. A stoprocentní výkon podala i kapela Z vršku pod vedením pana Herberta Zelenky. Celé odpoledne provázela děti hudbou, zpěvem i slovem. Děkuji firmě MI-PAL Milan Palečko, že kapelu pozval a sponzoroval, a panu Zelenkovi – Distribuce Marlenka za výborné medové pochutnání. Samozřejmě děkuji i všem pekařkám za sladkosti, bezděkovským hasičům za zajištění občerstvení a přípravy bálu i všem ostatním, kteří se na přípravách a samotném průběhu celého odpoledne podíleli a na závěr i vše uklidili. Velké poděkování patří všem sponzorům krásné tomboly. Na konci bálu si děti svoji výhru a zážitky odnesly domů.
Truhlářství Karel Čada Bezděkov, COOP Kasejovice - Anna Krátká, Drogerie Kasejovice - Dana Jakubčíková, Vinařství Lahofer a.s. Znojmo – Václav Šulc Bezděkov, Sudovi Bezděkov 20, Čadovi Bezděkov, Ladmanovi Bezděkov, Rolníkovi Bezděkov, Šulcovi Bezděkov, Vaněčkovi, Šoupovi.
Šulcová Olga